Çekirge Devlet Hastanesi Online Randevu Alma

Çekirge Devlet Hastanesi randevu alma işlemini internet veya telefon yoluyla yapabilirsiniz. Çekirge Devlet Hastanesi İnternetten Randevu Alma işlemi zaman zaman yaşanan yoğunluktan dolayı yapılamamaktadır.Çekirge Devlet Hastanesi Online Randevu Almak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Buraya Tıklayınız

Randevu-alma.com, tüm işlemleri Çekirge Devlet Hastanesi  alt yapısı üzerinden yapmaktadır. Randevu alma konusundaki görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Lütfen Çekirge Devlet Hastanesi Hakkında isimli sayfayı ziyaret ediniz.

4 Responses

 1. ng00 29. Eyl, 2011 at 09:01 #

  böyle randevu almak dahada zorlasmıs ınternetten alınmıyo 182 den de2 dakıka olmadı sanıye gectı 2 tl yazdı saglık bu ınsanların saglıgıyla oynamak bu kadar ucuz mu mılletı nerden somurucegınızı sasırdınız artık ıyıce sistem sistem dıye yırtınıyosunuz yararınıza olmasa kılınızı bıle kıpırdatmassınız hep cıkar pesınde davranarak ınsanları magdur durumuna sokan sızlersınız ınsanlara kolaylık saglamak yerıne zorlastırıyorsunuz bunun ucretı belırlı olması lazım dakkası su kadar dıye fıyat olmaz ayıp bu yapılan ayııppp!!! yeter artık bu mıllet uyumuyo ona gore o kadar kısıye ıs vermıssınız bunların parasını bızden cıkartmayın kapasıte neyse o kadr ıscı alın bız ısveren degılız ınsan saglıgıysa onemlı olan sıstem duzenlı calısıp UCRET MILLETI SOMUREREK OLMAMALI BU KADR AÇ GÖZLU OLMAYIN 2 tl yazmasına ragmen randevu dahi alamadım madem ınternetten de alınamayacak neden koydun sıstemı oraya soruyorum bunu yapana !! ????

 2. hüseyin güven 27. Şub, 2012 at 17:57 #

  telefon ücretleri dudak uçuklayacak kadar fazla biz cep telefonlarımızı her yöne yaptıryoruz sizin ücretleriniz bizim tariflerimize kapsamıyor büyük oranda maddi kaybımız oluyor . 182 sitesinin türkcell avea vadafone her yöne tarifelerine eklenmesini talep ediyoruz.

 3. şadiye 03. Haz, 2012 at 16:56 #

  randevu alamıyorum

Trackbacks/Pingbacks

 1. Çekirge Devlet Hastanesi | Bursa Devlet Hastaneleri - 18. Tem, 2011

  [...] Çekirge Devlet Hastanesinden Online Randevu almak için http://bursa.randevu-alma.com/cekirge-devlet-hastanesi-online-randevu-alma/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Bursa SSK Çekirge Devlet Hastanesi Randevu Alma işlemini kolayca [...]

Yazıya yorum yapmayacak mısınız?